З чого все починалось.
Як відомо, все починається з чогось малого, навіть велика добра справа. Так було і в нас. У квітні 2014 року місцем дислокації 15 бригади зв’язку ЗСУ (Cемиполки) стала територія мисливського господарства РГГО «Радомишльські мисливіці», Головою Правління якого є Святослав Пархоменко. Ще з весни 2014 року стало зрозуміло в якому жалюгідному стані перебувають наші Збройні сили. В першу чергу це стосується їх матеріально-технічного забезпечення. На прикладі 15 бригади зв’язку ми особисто пересвідчились, що є грандіозні проблеми в організації побуту наших військовослужбовців – була гостра протреба в елементарних речах, таких як питна вода, харчові продукти, забезпечення місць дислокації електроенергією. Перший хто відгукнувся, звернув увагу на потреби і надав реальну допомогу військовослужбовцям був Святослав Пархоменко. Він організував постачання електроенергії у військовий табор, з власної свиноферми забезпечував свіжим м’ясом військовослужбовців, організував постачання питної води. Але це був тільки перший крок.

Зародження ідеї.
Після початку активної фази Антитерористичої операції бійців 15 бригади зв’язку було переведено в район Маріуполя. Там, на жаль, 15 бригада зв’язку зазнала і перших втрат. В результаті обстрілів терористів було знищено та пошкоджено частину військової техніки, не обійшлось і без людських жертв. І коли до Святослава Пархоменко надійшов дзвінок від бійців 15 бригади зв’язку, він без роздумів погодився допомогти. Святославом були придбані запасні частини до вантажної техніки (стартери, релє), перерахована матеріальна допомога. В той час вже набрав великої сили волонтерський рух у нашій країні. На прикладі багатьох волонтерських організацій стало зрозуміло, що без дієвої підтримки з боку кожного громадянина України нашим хлопяцям на передовій буде важко. Святослав звернувся до своїх друзів, однодумців з проханням допомогти йому організувати постачання того вкрай необхідного, що потребують наші воїни в зоні АТО. І багато хто відгукнувся! Враховуючи настання холодів, виникла проблема обігріву наших військовослужбовців. В першу чергу це стосувалось не чим обігрівати, а чим топити. Святославом та колективом однодумців було організовано 3 рейси вантажних автомобілів в район Краматорська та Дебальцево з дровами, каністрами з питною водою, генераторами, дошками, бензопилками, теплим одягом. За 3 рейси в зону АТО було доставлено 65 тонн дров, 7 тонн питної води, значну кількість теплих речей, інструменту, дошок. Окрім бійців 15 бригади зв’язку допомогу отримали біці 79 аеромобільної бригади, 55 артилерійської бригади. Але всі розуміли, що це тільки початок шляху. З кожним рейсом виникало відчуття, що цього вкрай мало, що власних сил не достатньо. В результаті на зборах однодумців, благодійників було прийнято рішення про створення Благодійної організції «Благодійний фонд «Мобілізація добра».

Дільність Фонду.
14.11.2014 року було офіційно зареєтровано Благодійну організцію «Благодійний фонд «Мобілізація добра». Це стало знаковою подією для всієї нашої команди, яка об’єднує представників бізнесу, підприємців, керівників, які чітко усвідомили, що тільки мобілізуючи власні зусилля та здійснюючи благодійну діяльність можна досягти тої бажаної мобілізації Добра, якого так чекає вся наша країна. Тільки власний приклад і безпосередня участь допоможе відстояти нашу незалежність і нашу державність. Наша головна мета – донести цю думку до кожного громадянина України, показати, що навіть невеличка допомога в будь-якій формі забезпечить майбутній мир і безпеку іх домівок і допоможе зберегти життя героїв, які захищають нас на передовій. Але наших зусиль замало. Ми закликаємо всіх заінтересованих осіб, підприємців, представників малого та середнього бізнесу приєднуватись до нашої команди. Так, ми розуміємо,ми не єдині в цій справі. І це добре! Доброї справи ніколи не буде забагато. Наша команда повністю відкрита в анонсуванні своєї діяльність, джерелах надання благодійної допомоги. На сторінках наших інформаційних ресурсів будуть постійно виходити матеріали, фото звіти та відео звіти про нашу діяльність, фоторепортажі з передової та побут наших воїнів.