Фестиваль рибної ловлі серед дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату «Золота рибка 2015» відбувся!
Гарним суботнім днем на берегах озера «Забір’я» було незвично гамірно.
З самого ранку почали приїздити організатори, спонсори, волонтери і просто не байдужі люди. Автобуси з дітьми зустрічали в повній готовності. Завдання було не з простих, потрібно було провести 7-й щорічний Київський міський фестиваль рибної ловлі серед дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату «Золота рибка 2015». Але, як то кажуть, гуртом легко й… А гурт зібрався чималенький. В першу чергу головний фінансовий спонсор Благодійна організація «Благодійний фонд «Мобілізація Добра», «смачний» спонсор Спорт-бар «Ліга», Фіш-парк «Забір’я», Компанія «Ібіс», Компанія «Кібас», Компанія «Флагман», Інваспорт, Центр кльової рибалки » Центр кльової рибалки «Белые камни», Компанія «Aqua-Storm», Компанія «WormExpert», Студія квітів «Flower Studio», Федерація риболовного спорту України, ВО «Громада рибалок України», Журнал «Риболовний вісник», Інтернет портал «Рибалка.com», Інтернет клуб «Дом рибака».
Один по одному під’їжджали автобуси. Команди ( а їх було 10, з кожного району по одній) прибули на урочисту лінійку. Завершились останні приготування, всі команди вишикувались на площі біля озера. Кожна команда має свою гучну назву, свій палкий девіз і свого талісмана. Які ж молодці наші учасники!!!! До змагання всі підготувались дуже добре, власноруч виготовили плакати зі своїми назвами та талісманами, декотрі навіть пошили мякі іграшки, а одна команда вишила свого талісмана хрестиком на полотні.
Команда-переможниця минулого фестивалю винесла прапор України, пролунав гімн. Фестиваль урочисто відкрито. Наші юні рибалки зайняли свої місця на березі озера. Змагання стартувало.
Тишу озера порушили перші радісні крики, це одна із команд витягла з води перший трофей, невдовзі луноїю їм відповіла інша команда, за нею наступна. На березі відчувався азарт. Судді завзято допомагали всім учасникам, наживлювали на гачки наживку, закидали вудочки, прикормлювали рибу і просто підбадьорювали добрим словом. Треба відмітити, умовами нашого змагання передбачена всіляка допомога учасникам з боку суддів, організаторів та волонтерів.
Та сонце здіймалось все вище і вище, ось уже й обідня пора. Всі знають, пообіді риба не клює. Наші учасники дещо засмутились, якось потрібно було рятувати становище. У хід пішли різні рибацькі хитрощі, як то прикормка чи примовляння. Судді зібрались на невелику нараду і прийняли рішення продовжити змагання на годину. Та сталось неймовірне, природа вирішила втрутитись та посприяти нашим юним рибалкам. На небо набігла невелика хмарка і пішов дощик. Радості наших діток не було меж, почався кльовий кльов!
Час промайнув швидко. Ось уже й пролунала команда «Сушити гачки!».
Поки проходили змагання, наші спонсори приготували всім смачні частування. Біля мангалу чаклував наш «мангал мен» Сергій, дівчата з спорт-бару Ліга приготували смачні салати, а шеф повар весь час чаклував над казанами з запашною юшкою. На галявині, біля імпровізованої сцени влаштували величезний пікнік.
Та все гарне все ж закінчується, добігав кінця і наш фестиваль. Судді підбили всі підсумки. Залишилось лише оголосити перемозців. Організатори подбали про те, аби переможцями було як найбільше діток, тому номінації були вражаюче різноманітні. Найменшим учасником , який прийняв участь у рибалці став Лісовенко Микола 2006 року народження. Найменшими рибками які зловили на фестивалі, стали рибки Поклад Марії вагою 2 грами, та Нікітюк Юлії — вагою 1 грам. Найбільшу рибку в номінації «Хлопчики» вагою 435 грамів зловив Перехрест Валерій, найбільшу рибку в номінації «Дівчатка» вагою 454 грами зловила Свірідова Анастасія. В особистому заліку третє місце посів Лягодович Влад з загальною вагою 620 грамів , друге місце з вагою 802 грами посів Гринь Владислав. Перше місце виборов Власов Віктор загальна вага його трофеїв становила 1,656 кілограмів . В командному заліку третє місце посіла команда Печерського району «Дельфін». Друге місце виборола команда «Стрімкі рисі» Деснянського району. Переможцями VII Київського міського фестивалю рибної ловлі серед дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату «Золота рибка 2015» стала команда «Завзяті рибалки» Оболонського району. Також втішні призи отримали 2 команди, у яких результат «0» — команда «Веселі рибалки» та команда «Святошинський».
Загалом всі учасники отримали різноманітні призи та подарунки.
Наш Благодійний фонд Висловлює щиру подяку всім благодійникам і спонсорам які надсилали свої пожертвування та надавали цінні подарунки. Особлива подяка Компанії «WormExpert» ( Польща) котра безкоштовно надала наживку, та Компанії «ІБІС» (м. Київ) за прикормку «Brain» для рибалки. Велика подяка Михайлу Кашуку та його друзям за фінансову підтримку. Багато з благодійників побажали залишитись інкогніто, проте ми не можемо не згадати їх. Висловлюємо щиру подяку благодійникам з міста Запоріжжя, які перерахували 1000 грн, і особливу подяку людині, котрий надав цінні призи для нагородження учасників.
Особлива подяка ініціатору та організатору фестивалю — Вєдєнєєвій Олені. Фестиваль «Золота рибка 2015» відбувся саме завдяки її енергійності та великому бажанню.
Свято закінчилось. Проте воно ще довго залишиться в пам’яті та в серцях юних рибалок. Ми, організатори та спонсори, сподіваємось що наша спільна праця принесла велике задоволення як дітям так і їх батькам. Зі свого боку обіцяємо, що ми і на далі не залишатимемось осторонь, і прийматимемо активну участь в організації та проведенні різноманітних заходів.
Усі фото

Image: